SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Vinkylare + 5246243
nr 524 6243
Vinkylare +
burk med lock, nysilver [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 12 maj 2008
kl 16:18:25
150 kr
350 kr
350 kr